Элекран Софт, лицензионное программное обеспечение

Про САПР BricsCAD

Про САПР BricsCAD

Тривалий час лідером на світовому ринку програмного забезпечення в категорії DWG САПР був AutoCAD. Але висока вартість і системні вимоги цього продукту призводять до значних витрат на його придбання, впровадження і підтримку, що, в свою чергу, робить AutoCAD недоступним для багатьох проектних організацій.

Рішенням для таких компаній став перехід до використання альтернативних DWG САПР, лідируючу позицію серед яких сьогодні займає BricsCAD, єдина DWG САПР, доступна для всіх основних платформ: Windows, Linux і MacOS.

BricsCAD - єдина в світі САПР, яка використовує єдиний формат .dwg файлу для 2D креслення, 3D моделювання, машинобудівного проектування, розробки виробів з листового металу і інформаційного моделювання будівель BIM.

Більше 1500 галузевих програм дозволяють розширити можливості Брікскад і використовуються в архітектурно-будівельній галузі, машинобудуванні, створенні інженерних систем, і ГІС.

Починаючи з версії BricsCAD v14, з'явився модуль роботи з листовим металом, а в BricsCAD v15 реалізована технологія BIM. BricsCAD v16 навчився працювати з форматом IFC. У BricsCAD v17 додана можливість блискавичного порівняння 3D моделей. З версії BricsCAD v18 в якості основгого формату використовується dwg 2018. BricsCAD v19 доповнений параметрическими бібліотеками стандартних виробів. BricsCAD v20 пропонує наступні інструменти автоматизації, такі як Розумне копіювання і Перетворення в блок, а також нові інструменти для моделювання об'єктів Civil. Доповнили функціонал нової версії NURBS-моделювання Rhinoceros і алгоритмічне моделювання Grasshopper.

Високі темпи розвитку принесли заслужену популярність цієї графічної платформі, що було пов'язано не тільки з лояльною ціновою політикою (ціна BricsCAD в рази нижче вартості AutoCAD), але і з широкими функціональними можливостями, переважаючими AutoCAD.

 

Сертификаты


o_d
Україна, 65022,
м. Одеса,
вул. Малиновського 16а, офіс 211
Fax_048_728-78-44
+38 (067) 01-07-001
  електронна пошта
 elecran@elecran.com.ua
                support@elecran.com.ua
    Запит на тех. підтримку:
Yandex.Metrika
#