Элекран Софт, лицензионное программное обеспечение

Главная Системи проектування BricsCAD (конфигурации)

BricsCAD (конфігурації)

bricscad

 

Система автоматизованого проектування BricsCAD є не просто аналогом AutoCAD, а є його гідною заміною на найвищому професійному рівні. Зручність роботи у нашій САПР вже високо оцінили тисячі російських та українських інженерів, архітекторів та проектувальників.
BricsCAD поєднує функції класичного 2D креслення і прямого 3D моделювання у форматі .dwg. Застосування додаткових модулів SheetMetal, BIM, Communicator, СПДС та більше 400 галузевих програм значно розширюють можливості базової графічної платформи.
Доступні ціни, різноманітність версій BricsCAD та можливість роботи в будь-якій операційній системі (Windows, Linux, Mac) у поєднанні з лояльною політикою оновлення та відсутністю обов'язкової підписки дозволять Вам отримати весь необхідний для Вашої роботи функціонал за мінімальних витрат.
З BricsCAD Ви платите менше, а отримуєте більше!

 

bc 3    bc4

 

Трохи про BricsCAD
це унікальний продукт, який базується на власних розробках компанії Bricsys, а також технології прямого 3D моделювання, які були придбані у компанії Ledas.
єдина у світі САПР, яка використовує формат стандартного DWG файлу для 2D креслення, 3D моделювання, проектування деталей з листового металу та створення проектів BIM, забезпечуючи при цьому підтримку платформ Windows, Linux та MacOS. BricsCAD дозволяє відмовитися від використання низки спеціалізованих програм та необхідності конвертації даних між ними. Незалежно від спектра розв'язуваних завдань в архітектурі, машинобудуванні, геодезії та інших сферах проектування Ви можете використовувати єдину САПР та єдиний формат DWG
Є повністю самостійним продуктом, що базується на ядрі власної розробки на відміну від інших альтернативних програм, які використовують загальне ядро ​​Intellicad.
Має простий і зрозумілий інтерфейс, завдяки якому можна почати роботу без додаткового навчання. Користувачі, які звикли до AutoCAD без проблем переходять на BricsCAD.
Пропонує найширші можливості прикладного програмування LISP, COM, NET, VBA, ARX (BRX) з підтримкою існуючих програм для AutoCAD і є платформою для сотень розробників додатків у всьому світі, які пропонують свої програми для BricsCAD.
BricsCAD це дуже вигідна інвестиція. Ви отримуєте потужну DWG САПР останнього покоління, вартість якої становить лише 20% вартості AutoCAD. BricsCAD – це європейський рівень якості за доступною ціною!
Ви можете придбати постійну ліцензію BricsCAD, а не платити за продовження ліцензії щороку.
BricsCAD випускається у наступних основних конфігураціях
BricsCADClassic – включає стандартний набір інструментів САПР для проектування

 

 

BricsCADPro – на додаток до можливостей версії Classic підтримує функції 3D-моделювання та візуалізації. Дозволяє використовувати програми сторонніх розробників у різних областях.

BricsCADPlatinum – на додаток до можливостей версії Pro містить удосконалені інструменти 3D-моделювання: управління 3D-залежностями, 3D-параметризація, деформаційне моделювання та ін.

BricsCADMechanical – розширює можливості BricsCAD у галузі машинобудівного проектування та оформлення документації. Дозволяє проектувати збирання, створювати специфікації, проектувати вироби з листового металу, генерувати покомпонентні види.


BricsCADBIM – розширює можливості BricsCAD у галузі інформаційного моделювання будівель. Забезпечує автоматичну класифікацію об'єктів, інтелектуальне моделювання, безперервний процес розробки, роботу з будівельними конструкціями та внутрішніми комунікаціями.BricsCADUltimate максимальна версія, що включає всі можливості BricsCAD
 

o_d
Україна, 65022,
м. Одеса,
вул. Малиновського 16а, офіс 211
Fax_048_728-78-44
+38 (067) 01-07-001
  електронна пошта
 elecran@elecran.com.ua
                support@elecran.com.ua
    Запит на тех. підтримку:
Yandex.Metrika
#