Элекран Софт, лицензионное программное обеспечение

Дизайн-система 3D-Flat 9.0

 

3D-FLAT є додатком до популярного графічного редактора AutoCAD, а отже має всі переваги цього графічного пакету, а саме: необмежені можливості 3-х мірного проектування та оформлення креслень, загальноприйняті формати обміну даними, високоякісна фотореалістична візуалізація.
Програма 3D-FLAT 9 працює на базі AutoCAD 2012-2020 або BricsCAD 2018-2020.
Основне перевага 3D-FLAT – параметризація. Програма містить великі бібліотеки корпусів, фасадів та інших елементів у параметричному вигляді. При зміні габаритних та інших параметрів об'єктів, типів фасадів матеріалів відбувається миттєва зміна зовнішнього вигляду виробу

 

 

Модуль проектування кухонь 3D-FLAT дозволяє швидко створювати та налаштовувати кухонні модулі без додаткових геометричних побудов та легко адаптується під будь-яку технологію кухонного дизайну.
До програми входить велика база параметричних елементів меблів, що включає офісні, м'які, кухонні меблі, торгове обладнання та промислові кухні, елементи інтер'єру.
Програма 3D-FLAT призначена для розміщення меблів у приміщенні!
З її допомогою ви зможете:
Налаштувати менеджер проектів
Менеджер проектів 3D-FLAT здійснює ведення бази замовлень, зберігає дані про покупця, дизайнера, вартість замовлення та стан його виконання. Дозволяє швидко знайти потрібне замовлення за будь-яким з його властивостей та переглянути детальну специфікацію.

 

 

Налаштувати базу елементів
У постачання програми входить велика база, параметричних елементів меблів, що включає офісні, м'які, кухонні меблі, торгове обладнання, елементи інтер'єру. Для будь-якого з цих елементів можна змінювати габаритні розміри, шифр, назву та вартість. Використовуючи універсальний майстер офісної шафи, можна спроектувати шафу будь-якої складності.

 

При додаванні нових елементів до бази користувач має такі можливості: змінювати параметри та матеріали елементів, що входять до постачання програми, додавати нові елементи, попередньо намалювавши їх у Автокаді.

 

Розставити меблі у приміщенні
Швидко та точно спроектувати приміщення будь-якої форми: створити стіни, розставити вікна та двері, колони, навісити жалюзі, укласти килим.
Для розміщення меблів призначений ряд спеціальних команд, які суттєво прискорюють роботу. Елементи меблів можна переміщати, копіювати, повертати, піднімати над рівнем підлоги, а також автоматично встановити до стіни, у кут, один до одного.
Отримати фотореалістичне зображення
3D-FLAT включає бази фактур, матеріалів, що використовуються у меблевому виробництві. Можливе самостійне налаштування матеріалів. Фактури автоматично накладаються при вставці меблів з бази.

 

Розставивши у приміщенні джерела світла, можна отримати повнокольорове фотореалістичне зображення приміщення з меблями. При візуалізації розраховуються падаючі тіні від джерел світла, враховується загальне освітлення.

 

Провести калькуляцію та сформувати звітний документ
Усі елементи баз мають цінові показники. Інформація про ціни може бути експортована у формат MDB (Microsoft Access) для зв'язку з іншими програмами.
Одночасно з розстановкою проводиться підрахунок вартості використаних меблів та формується специфікація. Гнучко налаштовується форма документа.

 

 

Передбачено запровадження курсу обміну валют, формування знижок та додаткових послуг. Готовий документ можна роздрукувати, зберегти або надіслати до Microsoft Excel.
Незважаючи на те, що бази меблів, що поставляються з програмою, великі і постійно поповнюються, може виявитися, що у вашій фірмі використовуються елементи, що відсутні в базі. У цьому випадку ми доповнимо базу відсутніми елементами відповідно до наданих каталогів. Крім цього, користувач може самостійно створювати та додавати до бази оригінальні елементи та складання.

Весь цикл, що включає малювання приміщення, розміщення меблів і підрахунок вартості, настільки зручний і швидкий, що може проводитися прямо в присутності здивованого покупця!

 

o_d
Україна, 65022,
м. Одеса,
вул. Малиновського 16а, офіс 211
Fax_048_728-78-44
+38 (067) 01-07-001
  електронна пошта
 elecran@elecran.com.ua
                support@elecran.com.ua
    Запит на тех. підтримку:
Yandex.Metrika
#