Элекран Софт, лицензионное программное обеспечение

No images

Главная Ліцензійне ПЗ Новини Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки

Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки

Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― повідомляє про отримання звання «Кращий гравець» за результатами звіту Radicati 2023 року у сегменті рішень для захисту від APT-атак. Це високе звання свідчить не лише про лідерство на ринку, але й також про чітке бачення майбутнього.

За підсумками звіту Redicati щодо рішень для захисту від APT-атак.

За даними звіту, перевагами ESET є наявність платформи управління безпекою ESET PROTECT, яка у поєднанні із ESET Inspect забезпечує розширене виявлення та реагування із детальним оглядом, оцінкою ризиків, реагуванням на інциденти, їх розслідуванням та виправленням. Наявність багатомовної підтримки, легкість розгортання та використання рішень ESET демонструють прагнення компанії бути відданою своїм користувачам.

Варто також відзначити партнерство ESET з компанією Intel, що передбачає поєднання рішення ESET Endpoint Security з Intel® TDT як додатковим джерелом телеметрії загроз для покращення протидії шкідливим програмам, які використовують розширені методи уникнення виявлення.

«Ми неймовірно пишаємося нагородою від Radicati. Звання кращого гравця у галузі свідчить про постійне вдосконалення та правильність нашого підходу до розробки глобальних систем аналізу загроз, які базуються на багаторівневих та ефективних рішеннях, ― коментує Журай Малчо, головний технічний директор ESET. ― Особливо приємно чути, що користувачі цінують наші рішення, досвід та простоту використання наших продуктів».

Варто зазначити, що цього разу у звіті Radicati оцінювались наступні рішення:

  • Платформа ESET PROTECT для управління безпекою з підтримкою XDR та можливостями відстеження загроз.
  • XDR-рішення ESET Inspect, яке запобігає атакам, покращує огляд та реагування.
  • Хмарне рішеня ESET LiveGuard Advanced, яке забезпечує розширений аналіз у хмарі та захист від невідомих загроз.
  • Рішення для захисту робочих станцій, яке завдяки багаторівневому підходу та використанню кількох технологій захищає організації від усіх відомих та нових загроз.
  • Комплексне рішення ESET PROTECT MDR з інтегрованим сервісом з безпеки для розслідування інцидентів та проактивного виявлення загроз.
  • Інструмент для офіцера кібербезпеки, який надає глобальні дані, зібрані експертами ESET, щодо цілеспрямованих кібератак, APT-атак, «0-денних» загроз та активності ботнетів.

 

 

Сертификаты


o_d
Україна, 65022,
м. Одеса,
вул. Малиновського 16а, офіс 211
Fax_048_728-78-44
+38 (067) 01-07-001
  електронна пошта
 elecran@elecran.com.ua
                support@elecran.com.ua
    Запит на тех. підтримку:
Yandex.Metrika
#