Элекран Софт, лицензионное программное обеспечение

Главная Ліцензійне ПЗ Сімейство продуктів ESET

Семейство продуктов ESET

ESET – лідер у галузі інформаційної безпеки

Київ, 2022 рік.

Компанія ESET – лідер у галузі інформаційної безпеки – повідомляє про виявлення ще однієї програми для знищення інформації, яка використовувалася під час атак на організації в Україні. Загроза, що отримала назву CaddyWiper, була зафіксована в кількох десятках систем обмеженої кількості організацій.

Шкідливе програмне забезпечення знищує дані користувача та інформацію про розділи з підключених дисків. Загроза була виявлена ​​в понеділок 14 березня 2022 року об 11:38 за місцевим часом (9:38 за UTC). Продукти ESET виявляють її як Win32/KillDisk.NCX.

CaddyWiper не має значної подібності у коді ні з HermeticWiper, ні з IsaacWiper, двома іншими програмами для знищення даних, які атакували організації в Україні з 23 лютого 2022 року. Однак, як і у випадку з HermeticWiper є докази того, що кіберзлочинці проникли в мережу жертв, перш ніж розгорнути програму для знищення інформації.

 

eset

Це вже втретє протягом останніх кількох тижнів дослідники ESET зафіксували в Україні раніше невідомий тип шкідливого програмного забезпечення для знищення даних.

Напередодні вторгнення Росії в Україну телеметрія ESET зафіксувала HermeticWiper у мережах українських організацій. Також кіберзлочинці використовували спеціальний черв'як, який розповсюджував HermeticWiper усередині локальних мереж, і здирник-приманку HermeticRansom. Наступного дня розпочалася друга руйнівна атака на українські урядові мережі із використанням IsaacWiper.

Крім того, у січні 2022 року ще одна програма для знищення даних під назвою WhisperGate була виявлена ​​у мережах кількох організацій в Україні.

Всі ці шкідливі програми є лише недавніми прикладами серед безлічі атак, спрямованих на важливу мету в країні за останні 8 років. За даними дослідників ESET, з 2014 року Україна стала жертвою руйнівних кібератак, у тому числі і NotPetya, яка у червні 2017 року заразила мережі підприємств України, а згодом поширилася за її межі.

У зв'язку зі збільшенням кількості кібератак фахівці ESET рекомендують дотримуватись основних правил кібербезпеки, зокрема використовувати надійні паролі та двофакторну автентифікацію, своєчасно оновлювати програмне забезпечення та забезпечити багаторівневий захист пристроїв від сучасних векторів атак.

У разі виявлення шкідливої ​​діяльності у своїх ІT-системах українські користувачі продуктів ESET можуть звернутися за допомогою до цілодобової служби технічної підтримки за телефоном +380 44 545 77 26 або за електронною адресою Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Слава Україні!

 

Комплексне рішення для захисту компаній усіх розмірів

 

Інструмент ESET
Забезпечує швидке запобігання, виявлення та реагування на загрози. Виявлення та відстежування загроз, який дозволяє проводити глибокий аналіз підозрілих процесів та негайно реагувати на інциденти.
Покращений захист від програм-вимагачів та «0-денних» загроз за допомогою технології хмарної пісочниці.
Просте у використанні рішення для повнодискового шифрування на пристроях Windows та macOS.
Унікальна технологія виявлення на основі поведінки та репутації, яка забезпечує детальний огляд та зворотний зв'язок у режимі реального часу за допомогою даних, зібраних системою LiveGrid® із датчиків на понад 110 мільйонах робочих станцій.
Лінійка продуктів компанії розрахована на різних клієнтів: від захисту домашнього комп'ютера, до корпоративних рішень.

 

Сімейство продуктів ESET

 

Сімейство антивірусних програм ESET
На сьогоднішній день ESET – найпопулярніший антивірусний продукт на території України. Його можна використовувати як захисту домашніх персональних комп'ютерів, і великих корпоративних мереж.
ESET для домашнього використання
ESET ефективно захистить комп'ютери у вашій домашній мережі.
ESET NOD32 Antivirus – найпростіше мультиплатформне рішення для захисту від вірусів та програм-вимагачів
ESET Internet Security – на додаток до можливостей ESET NOD32 Antivirus дозволяє онлайн-платежі та домашні мережі.
ESET Smart Security Premium - на додаток до можливостей ESET Internet Security дозволяє захищати та зберігати паролі та шифрувати дані на випадок втрати USB-накопичувача або ноутбука.
ESET для бізнесу
У цьому сегменті ESET пропонує безліч рішень, орієнтованих на ваші завдання та кількість комп'ютерів у мережі. При цьому можливі як локальні, так і хмарні рішення. Продукти цієї групи розбиті в залежності від кількості робочих місць, які ви бажаєте захистити.
До 250 робочих місць
ESET Cloud Administrator управляє безпекою за допомогою хмарних технологій.
Усі елементи керування безпекою мережі в одній консолі
Безпечний доступ через веб-браузер
Автоматичне оновлення до актуальної версії
Відсутність потреби у додатковому устаткуванні
Додатковий захист даних за допомогою ESET Full Disk Encryption

 

ESET Endpoint Protection Advanced – організовує захист комп'ютерів, ноутбуків, захист файлових серверів, мобільних пристроїв та віртуального середовища під локальним керуванням. Підтримує дистанційне керування.

ESET Endpoint Protection Advanced Cloud – реализует те же возможности, что и ESET Endpoint Protection Advanced на основе облачного управления.

ESET Secure Business Cloud – в дополнение к возможностям ESET Endpoint Protection Advanced Cloud реализует защиту почтовых серверов.

251-999 рабочих мест 

ESET Security Management Center обеспечивает видимость рабочих станций в режиме реального времени, а также полную отчетность решений ESETна всех операционных системах. Управление осуществляется с единой консоли..

  • Полный обзор сети
  • Полноценное управление безопасностью
  • Гибкая настройка отчетных документов
  • Автоматизированная система управления безопасностью
  • Дополнительная защита данных с помощью ESET Full Disk Encryption

 

ESET Endpoint Protection Advanced - организует защиту компьютеров, ноутбуков, защита файловых серверов, мобильных устройств под локальным управлением.

ESET Secure Business - в дополнение к возможностям ESET Endpoint Protection Advanced реализует защиту почтовых серверов. 

ESET Dynamic Endpoint Protection - в дополнение к возможностям ESET Endpoint Protection Advanced реализует анализ в облачной песочнице.

Более 1000 рабочих станций (решения для корпораций)

В этом сегменте используются те же инструменты, что и в категории 251-900 дополненных максимальной конфигурацией ESET Targeted Attack Protection.

 

ESET Targeted Attack Protection - в дополнение к возможностям ESET Dynamic Endpoint Protection реализует выявление отслеживание скрытых угроз.


 

o_d
Україна, 65022,
м. Одеса,
вул. Малиновського 16а, офіс 211
Fax_048_728-78-44
+38 (067) 01-07-001
  електронна пошта
 elecran@elecran.com.ua
                support@elecran.com.ua
    Запит на тех. підтримку:
Yandex.Metrika
#