Элекран Софт, лицензионное программное обеспечение

No images

Новости дизайн

CorelDRAW Graphics Suite 2022

З березня 2022 року доступна нова версія програмного забезпечення CorelDRAW Graphics Suite 2022 (інструкція зі встановлення аналогічна інструкції версії 2021).

Ключовими особливостями CorelDRAW Graphics Suite 2022 є функції прискореного фоторедагування, перероблене меню "Налаштування",персоналізовані навчальні матеріали в новому вікні "Навчання", а також економний час режим "Многосторінковий перегляд" та покращена функція експорту зображень.

До складу програми входять 5 ключових пакетів, кожен із яких є окремою утилітою. Так, CorelDRAW використовується для створення векторної графіки, включаючи лінії, криві та різні форми. У свою чергу, PHOTO-PAINT допоможе з редагуванням растрового зображення. Даний модуль включає різноманітні маски, лінзи, ефекти та фільтри, без яких вже не можна уявити процес обробки фотографії в сучасних реаліях. Для роботи та керування шрифтами передбачено Font Manager. На практиці він є зручним менеджером, який вирішує завдання систематизації друкарських засобів, а також позбавляє необхідності встановлення шрифтів на комп'ютер. PowerTRACE дозволяє перетворити растрові елементи у векторні у високій якості, а AfterShoot є зручним засобом для обробки фотографій, отриманих із цифрових камер.
Програма пропонує багато стилів форматування різних об'єктів, що спрощує підготовку декількох варіантів дизайну. Інтерфейс редактора дозволяє змінювати робочий простір на власний розсуд. Також він повністю адаптований до роботи з планшетами.
Для моделювання та створення макетів сторінок у програмі представлений інструмент Шаблонний текст. Він допоможе згорнути брошуру, рекламний буклет або багатосторінковий документ, а також відобразить на екрані кінцевий результат у режимі «прев'ю». Також CorelDRAW Graphics Suite містить інструменти для додавання ефектів та стилів, створених за допомогою ІІ, та надає режим спільної роботи над проектами. Крім того, вона підтримує змінні шрифти та багато популярних плагінів для Adobe Photoshop, а також дозволяє видаляти артефакти JPEG-стискання та захоплювати зображення або певні елементи на екрані.
Спеціальні вимоги
- процесор Intel Core i3/5/7/9 або AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper/EPYC;
- 4 Гб ОЗУ;
- 4 Гб вільного місця на твердому диску для встановлення без додаткових матеріалів;
- відеокарта із підтримкою OpenCL 1.2;
- роздільна здатність екрану мінімум 1280х768 пікселів;
- встановлений браузер Microsoft Internet Explorer 11 або пізніший;
- встановлений Microsoft .Net Framework 4.7.2.
 

Сертификаты


o_d
Україна, 65022,
м. Одеса,
вул. Малиновського 16а, офіс 211
Fax_048_728-78-44
+38 (067) 01-07-001
  електронна пошта
 elecran@elecran.com.ua
                support@elecran.com.ua
    Запит на тех. підтримку:
Yandex.Metrika
#